Navigácia

Oznamy pre stravníkov Dokumenty na stiahnutie Pedagogicko-organizačné pokyny - Zariadenia školského stravovania

Školská jedáleň

Personálne zabezpečenie

Vedúci školskej jedálne: Ivana Matejovičová

Kuchárky: Monika Marková, Eva Strempeková (PN) - Ľubica Gallová zast.

Oznam pre stravníkov

Jedálny lístok si môžete pozrieť cez aplikáciu Edupage a na webovom sídle školy v záložke Jedálny lístok.

Odhlásiť, prihlásiť na stravu je možné do 13:30 hod., deň vopred,ak z technických dôvodov nefunguje aplikácia Edupage, aj na t.č. : 0919 350 234Zákonný zástupca dieťaťa (žiaka) zo stravovania svoje dieťa odhlasuje pri chorobe, odchode zo školy a pod.

Odhlásenie zo stravy je možné prioritne cez aplikáciu Edupage - deň vopred, do 13:30.

V prvý deň choroby je možné neodhlásenú stravu odobrať do vlastného obedára v čase od 12:10 do 12:35 hod. Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Pokiaľ žiak nie je v škole ani jednu vyučovaciu hodinu a nie je v tento deň včas odhlásený z obeda, škola zo zábezpeky strhne plnú sumu za tento obed. Tento obed si môže prísť rodič odobrať, ale aj napriek tomu platí plnú sumu obeda. (To sú podmienky dotovaných obedov, ktoré nevypracovala škola.)

Úhradu - zábezpeku 40 € a réžiu uhrádzať na číslo účtu školskej jedálne:

Spôsob platby: poštová poukážka, Internetbanking

- Vedúca ŠJ oznamuje, že vyúčtovanie stravného v príslušnom školskom roku bude zrealizované do 15. júla a       preplatky budú vrátené na účet rodičom do 31. júla príslušného školského roka.

V prípade nedodania potrebných surovín alebo z iných dôvodov, je možné urobiť zámenu jedál s tým, že je potrebné dodržať zásady na zostavovanie jedálnych lístkov a zabezpečiť plnenie odporúčaných výživových dávok tak, ako je uvedené vo vyhláške MŠ SR č. 330/2009 Z.z.

• Základná škola, Šišov 74
    Šišov 74, 956 38 Šišov